Objavljamo razpored tekem v 6. vikendu ZPTL 2014/2015, da si boste lažje planirali oglede, saj so nekatere tekme, glede na originalni urnik, spremenjene.
(fotografija je simbolična) 🙂
Dan | Datum | Ura | Domačin | Gostujoci | Kraj | Rezultat | Liga + divizija |
petek | 19.12.2014 | 18:00 | Korenc Oton | Zvanut Milos | Gorica 1 | ? -? | 2. Liga Sever |
petek | 19.12.2014 | 18:00 | Hrescak Dejan | Bresan Igor | Gorica 2 | ? -? | 3. Liga Sever |
petek | 19.12.2014 | 20:00 | Poljsak Samo | Pajntar Jan | Gorica 1 | ? -? | 3. Liga Sever |
petek | 19.12.2014 | 20:00 | Ostojic Dimitrij | Strel Primoz | Gorica 2 | ? -? | 3. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 11:00 | Kalem Mihalic Stipo | Bracic Gasper | Vanganel 3 | ? -? | 3. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 11:00 | Velkaverh Aleš | Vincek Igor | Vanganel 4 | ? -? | 1. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 12:00 | Marasek Gorazd | Dekleva Damjan | Portoroz 1 | ? -? | 1. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 13:00 | Jancigaj Robert | Cencic Uros | Vanganel 3 | ? -? | 2. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 13:00 | Zornada Damjan | Humar Darjo | Vanganel 4 | ? -? | 3. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 14:00 | Zajdela Darko | Sabanovic Edim | Portoroz 2 | ? -? | 2. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 14:00 | Valentincic Franc | Grbec Robert | Gorica 1 | ? -? | 2. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 14:00 | Obrovac Josip | Vovk Bostjan | Gorica 2 | ? -? | 2. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 15:00 | Trobentice | San Simon | Vanganel 3 | ? -? | Zenska ekipna liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 16:00 | Gaja | Wajganelke | Portorož | ? -? | Zenska ekipna liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 16:00 | Zvanut Milos | Koglot Franc | Gorica 1 | ? -? | 2. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 17:00 | TK Hrvatini | TK Ilirska Bistrica | Vanganel | ? -? | Moska ekipna liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Jevtic Dragan | Baricevic Danijel | Portoroz 1 | ? -? | 3. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Stepanovski Robi | Guberac Ivan | Portoroz 2 | ? -? | 3. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Koglot Franc | Mozetic Dusan | Gorica 1 | ? -? | 2. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Jakoncic Matjaz | Kobal Kristina | Gorica 1 | ? -? | 3. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Brilj Matej | Bozic Miran | Gorica 2 | ? -? | 3. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 18:30 | TK Portoroz – veterani | Veterani Kopra | Vanganel | ? -? | Moska ekipna liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 20:00 | Kodelja Darij | Zlatoper Zorko | Gorica 1 | ? -? | 1. Liga Sever |
sobota | 20.12.2014 | 20:00 | Vidrih Jurij | Ravselj Miha | Gorica 2 | ? -? | 1. Liga Sever |
nedelja | 21.12.2014 | 14:00 | Mitja Znidarsic | Piscanc Ales | Portoroz 1 | ? -? | 3. Liga Jug |
nedelja | 21.12.2014 | 14:00 | Malic Dejan | Milosevic Matej | Portoroz 2 | ? -? | 1. Liga Jug |
nedelja | 21.12.2014 | 16:00 | Bubola Simon | Ulamec Sebastjan | Portoroz 1 | ? -? | 2. Liga Jug |
nedelja | 21.12.2014 | 16:00 | Jukic Andrej | Srdoc Darko | Portoroz 2 | ? -? | 1. Liga Jug |
sobota | 20.12.2014 | 16:00 | Gaja | Wajganelke | Portorož | ? -? | Zenska ekipna liga Jug |
nedelja | 21.12.2014 | 18:00 | Krt Robert | Grzinic Milan | Portoroz 1 | ? -? | 4. Liga Jug |