Zimska moška ekipna liga 2018/2019

Izpolni zapisnik!
Ligaški bilten
Ligaški pravilnik

Ime ekipe Kapetan Telefon Epošta Sestava ekipe
Avtocenter Crono Ajdovščina Tilen Kodelja 040 172 162 tilen.kodelja@crono.si
Ekipa
Club 66 David Kavčič 041 662 102 david.kavcic@dom-ng.si
Ekipa
Gorica Gorazd Rožer 051 609 727 goprinc@gmail.com
Ekipa
Medot tenis team Zoran Markovič 041 682 462 zoran.markovic@mm-biro.si
Ekipa
TK Hrvatini Jasna 2 Franko Kozlovič 041 765 305 gianfranco.kozlovic@gmail.com
Ekipa
TK Kolektor Robert Vončina 041 475 425 robert.voncina@kolektor.com
Ekipa
Hostel Soline Portorož Boštjan Perko 031 321 530 bostjan.perko@gmail.com
Ekipa
TK Sežana A Marko Rebec 031 311 682 marko.rebec@gmail.com
Ekipa
TK Umag Mario Manojlovič 385 98 334 870 mario.manojlovic2@gmail.com
Ekipa
TK Umag 2 Slobodan Kalanj 385 98 690 936 slobodan.kalanj@interplutex.hr
Ekipa
TK Vanganel Franko Bonaca 041 630 908 franko.bonaca@gmail.com
Ekipa
TK Tura Aleš Krečič 041 812 481 krecicales@gmail.com
Ekipa

 

Lestvici Zimske moške ekipne lige 2018/2019

  Ekipa odigrane zmage porazi točke razlika
1. TK Tura 1 1 0 3 2/1
2. Gorica 1 0 1 1 1/2
3. TK Kolektor 0 0 0 0 0/0
4. TK Sežana A 0 0 0 0 0/0
5. TK Umag 2 0 0 0 0 0/0
6. Club 66 0 0 0 0 0/0

  Ekipa odigrane zmage porazi točke razlika
1. TK Vanganel 0 0 0 0 0/0
2. TK Hrvatini Jasna 2 0 0 0 0 0/0
3. TK Umag 1 0 0 0 0 0/0
4. AC Crono Ajdovščina 0 0 0 0 0/0
5. Medot 0 0 0 0 0/0
6. Hostel Soline Portorož 0 0 0 0 0/0

Razpored Zimske moške ekipne lige 2018/2019 – redni del

Dan Datum Ura Domačin Gostujoči Igrišče Rezultat
November 2018
sobota 10.11.2018 11:00 Gorica TK Tura Vanganel 1:2 Zapisnik
sobota 17.11.2018 12:00 TK Kolektor Club 66 Idrija ? – ?
sobota 17.11.2018 17:00 TK Umag 2 TK Sežana A Vanganel ? – ?
sobota 17.11.2018 18:30 TK Hrvatini Jasna 2 TK Vanganel Vanganel ? – ?
sobota 24.11.2018 15:00 AC Crono Ajdovšcina TK Umag 1 Vanganel ? – ?
sobota 24.11.2018 16:30 Medot Tenis Team Hostel Soline Portorož Vanganel ? – ?
December 2018
sobota 1.12.2018 14:00 Gorica TK Kolektor Gorica ? – ?
sobota 1.12.2018 17:00 TK Tura TK Umag 2 Vanganel ? – ?
sobota 1.12.2018 18:30 TK Sežana A Club 66 Vanganel ? – ?
sobota 8.12.2018 13:00 TK Vanganel TK Umag 1 Vanganel ? – ?
sobota 8.12.2018 14:00 Medot Tenis Team AC Crono Ajdovšcina Gorica ? – ?
sobota 8.12.2018 14:30 Hostel Soline Portorož TK Hrvatini Jasna 2 Vanganel ? – ?
sobota 15.12.2018 12:00 TK Kolektor TK Sežana A Idrija ? – ?
sobota 15.12.2018 12:30 TK Umag 1 Medot Tenis Team Vanganel ? – ?
sobota 15.12.2018 14:00 Gorica TK Umag 2 Vanganel ? – ?
sobota 15.12.2018 14:00 Club 66 TK Tura Gorica ? – ?
sobota 15.12.2018 17:00 TK Hrvatini Jasna 2 AC Crono Ajdovšcina Vanganel ? – ?
sobota 15.12.2018 18:30 TK Vanganel Hostel Soline Portorož Vanganel ? – ?
Januar 2019
sobota 5.1.2019 14:00 Club 66 Gorica Gorica ? – ?
sobota 5.1.2019 17:00 TK Umag 2 TK Kolektor Vanganel ? – ?
sobota 5.1.2019 18:30 TK Tura TK Sežana A Vanganel ? – ?
sobota 12.1.2019 13:00 TK Umag 1 TK Hrvatini Jasna 2 Vanganel ? – ?
sobota 12.1.2019 14:30 Medot Tenis Team TK Vanganel Vanganel ? – ?
sobota 12.1.2019 17:30 Hostel Soline Portorož AC Crono Ajdovšcina Vanganel ? – ?
sobota 19.1.2019 12:00 TK Kolektor TK Tura Idrija ? – ?
sobota 19.1.2019 13:00 TK Sežana A Gorica Vanganel ? – ?
sobota 19.1.2019 14:30 TK Umag 2 Club 66 Vanganel ? – ?
sobota 26.1.2019 13:00 Hostel Soline Portorož TK Umag 1 Vanganel ? – ?
sobota 26.1.2019 14:30 TK Hrvatini Jasna 2 Medot Tenis Team Vanganel ? – ?
sobota 26.1.2019 17:30 AC Crono Ajdovšcina TK Vanganel Vanganel ? – ?

Razpored Play Offa Zimske moške ekipne lige 2018/2019

Dan Datum Ura Domačin Gostujoči Igrišče Skupina
sobota 9.2.2019 13:00 Tretji iz modre skupine Šesti iz zelene skupine Vanganel Repesaž 1
sobota 9.2.2019 14:30 Četrti iz modre skupine Peti iz zelene skupine Vanganel Repesaž 2
sobota 16.2.2019 13:00 Tretji iz zelene skupine Šesti iz modre skupine Vanganel Repesaž 3
sobota 16.2.2019 14:30 Četrti iz zelene skupine Peti iz modre skupine Vanganel Repesaž 4
sobota 23.2.2019 13:00 Prvi iz zelene skupine Zmagovalec repesaža 1 Vanganel 1/4 finale Play Off 1
sobota 23.2.2019 14:30 Drugi iz zelene skupine Zmagovalec repesaža 2 Vanganel 1/4 finale Play Off 2
sobota 2.3.2019 13:00 Prvi iz modre skupine Zmagovalec repesaža 3 Vanganel 1/4 finale Play Off 3
sobota 2.3.2019 14:30 Drugi iz modre skupine Zmagovalec repesaža 4 Vanganel 1/4 finale Play Off 4
sobota 9.3.2019 13:00 Zmagovalec četrfinala 1  Zmagovalec četrfinala 4 Vanganel Polfinale Play Off
sobota 9.3.2019 14:30 Zmagovalec četrfinala 2 Zmagovalec četrfinala 3  Vanganel Polfinale Play Off
sobota 16.3.2019 13:00 Poraženec polfinala Poraženec polfinala Vanganel Mali finale
sobota 16.3.2019 14:30 Zmagovalec polfinala Zmagovalec polfinala Vanganel Veliki finale