Poletna primorska liga Lady Tour Doubles 2019

Darinka Čalija
Nevenka Mattica
Claudia D’Atri
Antonella Svara
Emanuela Olenich
Mirna Radolović
Vanesa Kofol
Marina Manojlović
Ilona Šokac
Maja Petrovič Poljak
Gordana Vrdoljak
Alenka Banić
Manuela Stigliani
Mateja Umer
Nataša Šker
Franka Cepak
Irena Vincek
Polona Ugrin

Lestvica Poletne primorske lige Lady Tour Doubles 2019

mesto Dvojica št. tekem  zmage  porazi točke razlika
1. Nevenka/Darinka 5 4 1 12 8/3
2. Claudia/Manuela  3 3 0 9 6/0
  Maja/Mirna 3 3 0 9 6/0
4. Irena/Franka 3 2 1 7 5/2
5. Antonella/ Emanu. 2 1 1 3 2/3
6. Polona /Mateja 4 1 3 3 2/7
7. Gordana/Alenka 3 0 3 1 1/6
  Nataša/ Vanesa 3 0 3 1 1/6
9. Ilona/ Marina 2 0 2 0 0/4

Razpored in rezultati Poletne primorske lige Lady Tour Doubles 2019

Datum Domačinke Gostujoče Rezultat
1. kolo
27.4.2019 Nataša Šker/Vanesa Kofol Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič 1/6; 2/6
27.4.2019 Polona Ugrin/Mateja Umer Ilona Šokac/Marina Manojlović preloženo
27.4.2019 Nevenka Mattica/Darinka Čalija Gordana Vrdoljak/Alenka Banić 6/3; 6/2
27.4.2019 Antonella Svara/Emanuela Olenich Claudia D`Atri/Manuela Stigliani 3/6; 0/6
2. kolo
12.5.2019 Gordana Vrdoljak/Alenka Banić Antonella Svara/Emanuela Olenich 6/4; 2/6; 8/10
12.5.2019 Ilona Šokac/Marina Manojlović Nevenka Mattica/Darinka Čalija 6/7; 3/6
12.5.2019 Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič Polona Ugrin/Mateja Umer 6/2; 6/0
12.5.2019 Franka Cepak/Irena Vincek Nataša Šker/Vanesa Kofol 6/0; 6/2
3. kolo
26.5.2019 Polona Ugrin/Mateja Umer Franka Cepak/Irena Vincek 2/6; 2/6
26.5.2019 Nevenka Mattica/Darinka Čalija Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič 3/6; 6/7
26.5.2019 Antonella Svara/Emanuela Olenich Ilona Šokac/Marina Manojlović ? – ?
26.5.2019 Claudia D`Atri/Manuela Stigliani Gordana Vrdoljak/Alenka Banić 6/1; 6/3
4. kolo
9.6.2019 Ilona Šokac/Marina Manojlović Claudia D`Atri/Manuela Stigliani 1/6; 2/6
9.6.2019 Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič Antonella Svara/Emanuela Olenich preloženo
9.6.2019 Franka Cepak/Irena Vincek Nevenka Mattica/Darinka Čalija 6/2; 6/7; 7/10
9.6.2019 Nataša Šker/Vanesa Kofol Polona Ugrin/Mateja Umer 3/6; 6/2; 7/10
5. kolo
23.6.2019 Nevenka Mattica/Darinka Čalija Nataša Šker/Vanesa Kofol ? – ?
23.6.2019 Antonella Svara/Emanuela Olenich Franka Cepak/Irena Vincek ? – ?
23.6.2019 Claudia D`Atri/Manuela Stigliani Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič ? – ?
23.6.2019 Gordana Vrdoljak/Alenka Banić Ilona Šokac/Marina Manojlović ? – ?
6. kolo
1.9.2019 Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič Gordana Vrdoljak/Alenka Banić ? – ?
1.9.2019 Franka Cepak/Irena Vincek Claudia D`Atri/Manuela Stigliani ? – ?
1.9.2019 Nataša Šker/Vanesa Kofol Antonella Svara/Emanuela Olenich ? – ?
1.9.2019 Polona Ugrin/Mateja Umer Nevenka Mattica/Darinka Čalija 3/6; 0/6
7. kolo
8.9.2019 Antonella Svara/Emanuela Olenich Polona Ugrin/Mateja Umer ? – ?
8.9.2019 Claudia D`Atri/Manuela Stigliani Nataša Šker/Vanesa Kofol ? – ?
8.9.2019 Gordana Vrdoljak/Alenka Banić Franka Cepak/Irena Vincek ? – ?
8.9.2019 Ilona Šokac/Marina Manojlović Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič ? – ?
8. kolo
22.9.2019 Franka Cepak/Irena Vincek Ilona Šokac/Marina Manojlović ? – ?
22.9.2019 Nataša Šker/Vanesa Kofol Gordana Vrdoljak/Alenka Banić ? – ?
22.9.2019 Polona Ugrin/Mateja Umer Claudia D`Atri/Manuela Stigliani ? – ?
22.9.2019 Nevenka Mattica/Darinka Čalija Antonella Svara/Emanuela Olenich ? – ?
9. kolo
29.9.2019 Claudia D`Atri/Manuela Stigliani Nevenka Mattica/Darinka Čalija ? – ?
29.9.2019 Gordana Vrdoljak/Alenka Banić Polona Ugrin/Mateja Umer ? – ?
29.9.2019 Ilona Šokac/Marina Manojlović Nataša Šker/Vanesa Kofol ? – ?
29.9.2019 Maja Petrovič Poljak/Mirna Radolovič Franka Cepak/Irena Vincek ? – ?