Zimska ITF Penzija tour doubles 2018/2019

Milan Murovec
Edi Markič
Dario Pribaz
Ervin Tomšič
Božo Dobrojevič
Franci Hrovat
Franko Kozlovič
Jadran Čalija
Levko Poljšak
Milan Bubnič
Milenko Nemarnik
Vlado Milivojevič
Zdravko Sirk
Željko Čikovin
Darijo Humar
Žare Pavletič

Lestvica Zimske ITF Penzija Tour Doubles 2018/2019

  Ime in priimek odigrane zmage porazi točke razlika
1. L. Poljšak/M. Bubnič 0 0 0 0 0/0
2. M. Nemarnik/M. Murovec 0 0 0 0 0/0
3. D.Pribaz/J. Čalija 0 0 0 0 0/0
4. E. Markič/V. Milivojevič  0 0 0 0 0/0
5. Z. Sirk/Ž. Čikovin 0 0 0 0 0/0
6. E. Tomšič/D. Humar 0 0 0 0 0/0
7. F. Kozlovič/F. Hrovat 0 0 0 0 0/0
8. B. Dobrojevič/Ž. Pavletič 0 0 0 0 0/0

Razpored Zimske ITF Penzija Tour Doubles 2018/2019

Dan Datum Ura Domačin Gostujoči Igrišče Rezultat
1. kolo
sreda 5.12.2018 10:00 B. Dobrojevič/Ž. Pavletič F. Kozlovič/F. Hrovat Vanganel ? – ?
sreda 5.12.2018 11:30 D. Pribaz/J. Čalija Z. Sirk/Ž. Čikovin Vanganel ? – ?
petek 5.12.2018 19:00 E. Markič/V. Milivojevič  E. Tomšič/D. Humar Koper ? – ?
petek 7.12.2018 10:00 L. Poljšak/M. Bubnič M. Nemarnik/M. Murovec Vanganel ? – ?
2. kolo
sreda 19.12.2018 10:00 F. Kozlovič/F. Hrovat M. Nemarnik/M. Murovec Vanganel ? – ?
sreda 19.12.2018 10:00 E. Tomšič/D. Humar L. Poljšak/M. Bubnič Vanganel ? – ?
sreda 19.12.2018 11:30 B. Dobrojevič/Ž. Pavletič  D. Pribaz/J. Čalija Vanganel ? – ?
petek 21.12.2018 19:00 Z. Sirk/Ž. Čikovin E. Markič/V. Milivojevič  Koper ? – ?
3. kolo
sreda 9.1.2019 10:00 L. Poljšak/M. Bubnič Z. Sirk/Ž. Čikovin Vanganel ? – ?
sreda 9.1.2019 10:00 M. Nemarnik/M. Murovec E. Tomšič/D. Humar Vanganel ? – ?
sreda 9.1.2019 11:30 D. Pribaz/J. Čalija F. Kozlovič/F. Hrovat Vanganel ? – ?
petek 11.1.2019 19:00 E. Markič/V. Milivojevič  B. Dobrojevič/Ž. Pavletič Koper ? – ?
4. kolo
sreda 23.1.2019 10:00 Z. Sirk/Ž. Čikovin M. Nemarnik/M. Murovec Vanganel ? – ?
sreda 23.1.2019 10:00 B. Dobrojevič/Ž. Pavletič L. Poljšak/M. Bubnič Vanganel ? – ?
sreda 23.1.2019 11:30 F. Kozlovič/F. Hrovat E. Tomšič/D. Humar Vanganel ? – ?
petek 25.1.2019 19:00 D. Pribaz/J. Čalija E. Markič/V. Milivojevič  Koper ? – ?
5. kolo
sreda 6.2.2019 10:00 L. Poljšak/M. Bubnič D. Pribaz/J. Čalija Vanganel ? – ?
sreda 6.2.2019 10:00 M. Nemarnik/M. Murovec B. Dobrojevič/Ž. Pavletič Vanganel ? – ?
sreda 6.2.2019 11:30 E. Tomšič/D. Humar Z. Sirk/Ž. Čikovin Vanganel ? – ?
petek 8.2.2019 19:00 E. Markič/V. Milivojevič  F. Kozlovič/F. Hrovat Koper ? – ?
6. kolo
sreda 20.2.2019 10:00 F. Kozlovič/F. Hrovat Z. Sirk/Ž. Čikovin Vanganel ? – ?
sreda 20.2.2019 10:00 D. Pribaz/J. Čalija M. Nemarnik/M. Murovec Vanganel ? – ?
sreda 20.2.2019 11:30 B. Dobrojevič/Ž. Pavletič E. Tomšič/D. Humar Vanganel ? – ?
petek 22.2.2019 19:00 E. Markič/V. Milivojevič  L. Poljšak/M. Bubnič Koper ? – ?
7. kolo
sreda 6.3.2019 10:00 L. Poljšak/M. Bubnič F. Kozlovič/F. Hrovat Vanganel ? – ?
sreda 6.3.2019 10:00 Z. Sirk/Ž. Čikovin B. Dobrojevič/Ž. Pavletič Vanganel ? – ?
sreda 6.3.2019 11:30 E. Tomšič/D. Humar D. Pribaz/J. Čalija Vanganel ? – ?
petek 8.3.2019 19:00 M. Nemarnik/M. Murovec E. Markič/V. Milivojevič  Koper ? – ?