Zimska primorska ženska doubles liga 2015/2016
Prijavljene dvojice
Končna lestvica Zimske ženske lige dvojic 2015/2016
Ime in priimek | odigrane | zmage | porazi | točke | razlika | |
1. | Maja Cubr/Karmen Čehovin | 8 | 7 | 1 | 22 | 15/2 |
2. | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | 8 | 7 | 1 | 21 | 14/3 |
3. | Barbara Milič/Taja Sepič | 8 | 5 | 3 | 16 | 11/10 |
4. | Irena Vincek/Franka Cepak | 8 | 4 | 4 | 15 | 11/10 |
5. | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | 8 | 5 | 3 | 15 | 10/8 |
6. | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | 8 | 3 | 5 | 11 | 8/11 |
7. | Nataša Stubelj/Diana Okretič | 8 | 3 | 5 | 11 | 8/10 |
8. | Marija Gorišek/Jadranka Maček | 8 | 1 | 7 | 9 | 7/13 |
9. | Nastja Cotič/Anja Pribac | 8 | 0 | 8 | 0 | 0/16 |
Razpored Zimske ženske lige dvojic 2015/2016
Dan | Datum | Ura | Domačin | Gostujoči | Kraj igranja | Rezultat |
nedelja | 15.11.2015 | 11:00 | Boža Sluga/Taja Sepič | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Vanganel 1 | 2/2 w.o. |
sobota | 21.11.2015 | 13:00 | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Barbara Milič/Taja Sepič | Vanganel 1 | 7/5; 4/6; 10/5 |
sobota | 21.11.2015 | 15:00 | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Irena Vincek/Franka Cepak | Vanganel 2 | 6/1; 6/7; 10/3 |
sobota | 21.11.2015 | 15:00 | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Vanganel 1 | 6/1; 6/2 |
nedelja | 22.11.2015 | 12:00 | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Vanganel 2 | 6/1; 6/2 |
nedelja | 6.12.2015 | 11:00 | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Nastja Cotič/Anja Pribac | Vanganel 1 | 6/0; 6/0 |
nedelja | 6.12.2015 | 12:00 | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Vanganel 2 | 6/2; 6/2 |
sobota | 12.12.2015 | 15:00 | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Barbara Milič/Taja Sepič | Vanganel 1 | 3/6; 6/0; 8/10 |
nedelja | 13.12.2015 | 11:00 | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Nastja Cotič/Anja Pribac | Vanganel 1 | 6/1; 6/1 |
nedelja | 13.12.2015 | 12:00 | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Irena Vincek/Franka Cepak | Vanganel 2 | 6/2; 5/7; 10/5 |
sobota | 19.12.2015 | 11:00 | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Vanganel 1 | 6/4; 6/4 |
sobota | 19.12.2015 | 15:00 | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Barbara Milič/Taja Sepič | Vanganel 2 | 6/3; 3/6; 9/11 |
sobota | 19.12.2015 | 15:00 | Nastja Cotič/Anja Pribac | Irena Vincek/Franka Cepak | Vanganel 1 | 2/6; 2/6 |
sobota | 2.1.2016 | 10:30 | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Vanganel 1 | 6/3; 6/2 |
sobota | 2.1.2016 | 10:30 | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Vanganel 2 | 6/3; 2/6; 11/13 |
sobota | 9.1.2016 | 15:00 | Barbara Milič/Taja Sepič | Irena Vincek/Franka Cepak | Portoroz 2 | 6/4; 4/6; 10/5 |
sobota | 9.1.2016 | 17:00 | Nastja Cotič/Anja Pribac | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Portoroz 1 | 2/6; 1/6 |
sobota | 9.1.2016 | 17:00 | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Portoroz 2 | 6/3; 2/6; 8/10 |
sobota | 16.1.2016 | 17:00 | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Portoroz 2 | 2/6; 6/4; 4/10 |
sobota | 23.1.2016 | 15:00 | Irena Vincek/Franka Cepak | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Vanganel 1 | 5/7; 6/3; 10/5 |
sobota | 23.1.2016 | 17:00 | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Portoroz 1 | 7/6; 6/4 |
sobota | 23.1.2016 | 17:00 | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Barbara Milič/Taja Sepič | Portoroz 2 | 6/0; 7/5 |
nedelja | 24.1.2016 | 14:00 | Nastja Cotič/Anja Pribac | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Vanganel 2 | 2/6; 1/6 |
nedelja | 7.2.2016 | 12:00 | Irena Vincek/Franka Cepak | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Vanganel 2 | 1/6; 5/7 |
sobota | 13.2.2016 | 13:00 | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Vanganel 2 | 6/2; 6/1 |
sobota | 13.2.2016 | 13:00 | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Vanganel 1 | 2/6; 3/6 |
sobota | 13.2.2016 | 15:00 | Irena Vincek/Franka Cepak | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Vanganel 1 | 6/3; 6/2 |
nedelja | 14.2.2016 | 12:00 | Barbara Milič/Taja Sepič | Nastja Cotič/Anja Pribac | Vanganel 2 | 6/0; 6/0 |
sobota | 27.2.2016 | 13:00 | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Nastja Cotič/Anja Pribac | Portoroz 1 | 6/1; 6/2 |
sobota | 27.2.2016 | 13:00 | Barbara Milič/Taja Sepič | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Vanganel 1 | 5/7; 6/4; 10/3 |
sobota | 27.2.2016 | 13:00 | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Vanganel 2 | 6/2; 6/2 |
sobota | 27.2.2016 | 17:00 | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Portoroz 2 | 1/6; 1/6 |
sobota | 12.3.2016 | 15:00 | Nataša Stubelj/Diana Okretič | Branka Ribičič/Diana Pavčnik | Portoroz 1 | 3/6; 1/6 |
sobota | 12.3.2016 | 15:00 | Irena Vincek/Franka Cepak | Darinka Čalija/Nevenka Mattica | Portoroz 2 | 6/4; 5/7; 10/6 |
sobota | 12.3.2016 | 17:00 | Barbara Š. Lakošeljac/Tanja Tesič | Maja Cubr/Karmen Čehovin | Portoroz 1 | 3/6; 2/6 |
sobota | 12.3.2016 | 17:00 | Nastja Cotič/Anja Pribac | Marija Gorišek/Jadranka Maček | Portoroz 2 | 0/2 w.o. |