Hitri iskalnik in pregled tekem ZPTL 2014/2015 – jug
Na tej strani se nahaja celoten spisek tekem, ki pa ni uraden seznam tekem in ne upošteva sprememb igralnih ur ter datumov, ki so se zgodile po začetku lige. Z vpisom v polje “Search”, npr. imena oz priimka, se vam pokažejo zadetki oz vrstice, ki vsebujejo iskano besedo. Opozorilo, imena in priimki so brez šumnikov.
ID | Dan | Datum | Ura | Domacin | Gostujoci | Igrisce | Rezultat | Liga + divizija |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | torek | 11.11.2014 | 9:30 | Grein Bogomir | Bubnic Milan | Vanganel 3 | 1/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
2 | torek | 11.11.2014 | 9:30 | Hrvatin Franko | Hrovat Franci | Vanganel 4 | 2/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
3 | torek | 11.11.2014 | 11:00 | Sirk Zdravko | Cikovin Zeljko | Vanganel 3 | 6/7; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
4 | torek | 11.11.2014 | 11:00 | Covacevich Bruno | Vitez Milan | Vanganel 4 | 2/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
5 | sreda | 12.11.2014 | 9:30 | Egic Mico | Lesnik Tihomir | Vanganel 3 | 6/3; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
6 | sreda | 12.11.2014 | 9:30 | Nemarnik Milenko | Kozlovic Franko | Vanganel 4 | 6/2; 6/3 | ATP Penzija Tour Jug |
7 | sreda | 12.11.2014 | 11:00 | Dobrojevic Bozo | Poljsak Levko | Vanganel 3 | 6/2; 6/3 | ATP Penzija Tour Jug |
8 | sreda | 12.11.2014 | 11:00 | Gavran Ivica | Sabadin Grozdan | Vanganel 4 | 6/3; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
9 | sobota | 15.11.2014 | 11:00 | Vincek Igor | Malic Dejan | Vanganel 3 | 4/6; 5/7 | 1. Liga Jug |
10 | sobota | 15.11.2014 | 11:00 | Pavletic Zare | Grzinic Milan | Vanganel 4 | 4/6; 7/6; 9/11 | 4. Liga Jug |
11 | sobota | 15.11.2014 | 13:00 | Bubola Simon | Jovicic Mladen | Vanganel 3 | 0/6; 4/6 | 2. Liga Jug |
12 | sobota | 15.11.2014 | 13:00 | Spasovic Aco | Jukic Andrej | Vanganel 4 | 5/7; 7/5; 7/10 | 4. Liga Jug |
13 | sobota | 15.11.2014 | 14:00 | Vatovec Igor | Umer Borut | Portoroz 1 | 6/1; 7/5 | 4. Liga Jug |
14 | sobota | 15.11.2014 | 14:00 | Humar Darjo | Mitja Znidarsic | Portoroz 2 | 6/3; 4/6; 16/14 | 3. Liga Jug |
17 | sobota | 15.11.2014 | 15:00 | Srdoc Darko | Krt Robert | Vanganel 3 | 6/7; 6/7 | 4. Liga Jug |
18 | sobota | 15.11.2014 | 15:00 | Cicigoj Gregor | Milosevic Matej | Vanganel 4 | 2/6; 7/6; 6/10 | 1. Liga Jug |
19 | sobota | 15.11.2014 | 16:00 | Sabanovic Edim | Jancigaj Robert | Portoroz 1 | 6/7; 1/6 | 2. Liga Jug |
20 | sobota | 15.11.2014 | 16:00 | Kuk Andrej | Sirotic Simon | Portoroz 2 | 7/5;6/3 | 3. Liga Jug |
23 | sobota | 15.11.2014 | 17:00 | TK Ilirska Bistrica | TK Sezana 1 | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
26 | sobota | 15.11.2014 | 18:30 | TK Vanganel | TK Hrvatini | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
29 | nedelja | 16.11.2014 | 14:00 | Kos Peter | Marasek Gorazd | Portoroz 1 | 6/4; 0/6; 5/10 | 1. Liga Jug |
30 | nedelja | 16.11.2014 | 14:00 | Rudonja Mladen | Velkaverh Ales | Portoroz 2 | 0/6; 1/6 | 1. Liga Jug |
31 | nedelja | 16.11.2014 | 16:00 | Dekleva Damjan | Drolc Sandi | Portoroz 1 | 6/4; 6/4 | 1. Liga Jug |
32 | nedelja | 16.11.2014 | 16:00 | Zajdela Darko | Zorman Franci | Portoroz 2 | 5/7; 6/2; 7/10 | 2. Liga Jug |
33 | torek | 18.11.2014 | 9:30 | Cikovin Zeljko | Vitez Milan | Vanganel 3 | 6/0; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
34 | torek | 18.11.2014 | 9:30 | Lesnik Tihomir | Sabadin Grozdan | Vanganel 4 | 5/7; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
35 | torek | 18.11.2014 | 11:00 | Kozlovic Franko | Egic Mico | Vanganel 3 | 6/2; 7/6 | ATP Penzija Tour Jug |
36 | torek | 18.11.2014 | 11:00 | Bubnic Milan | Gavran Ivica | Vanganel 4 | 3/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
37 | sreda | 19.11.2014 | 9:30 | Grein Bogomir | Dobrojevic Bozo | Vanganel 3 | 0/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
38 | sreda | 19.11.2014 | 9:30 | Nemarnik Milenko | Poljsak Levko | Vanganel 4 | 6/7; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
39 | sreda | 19.11.2014 | 11:00 | Hrovat Franci | Covacevich Bruno | Vanganel 3 | 6/2; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
40 | sreda | 19.11.2014 | 11:00 | Hrvatin Franko | Sirk Zdravko | Vanganel 4 | 3/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
43 | sobota | 22.11.2014 | 11:00 | Skerlic Iztok | Sirotic Simon | Vanganel 3 | 6/2; 7/5 | 3. Liga Jug |
44 | sobota | 22.11.2014 | 11:00 | Klenar Iztok | Baric Tone | Vanganel 4 | 0/6; 1/6 | 3. Liga Jug |
45 | sobota | 22.11.2014 | 13:00 | Skerlic Sebastjan | Hrabar Bostjan | Vanganel 3 | 6/4; 6/4 | 2. Liga Jug |
46 | sobota | 22.11.2014 | 13:00 | Guberac Ivan | Kalem Mihalic Stipo | Vanganel 4 | 6/7; 1/6 | 3. Liga Jug |
47 | sobota | 22.11.2014 | 14:00 | Lupieri Gianmarco | Baricevic Danijel | Portoroz 1 | 6/0; 6/4 | 3. Liga Jug |
48 | sobota | 22.11.2014 | 14:00 | Perosa Edi | Krasevec Andrej | Portoroz 2 | 4/6; 6/3; 10/6 | 2. Liga Jug |
51 | sobota | 22.11.2014 | 15:00 | Piscanc Ales | Zornada Damjan | Vanganel 3 | 7/6; 2/6; 8/10 | 3. Liga Jug |
52 | sobota | 22.11.2014 | 15:00 | Kos Sandi | Ulamec Sebastjan | Vanganel 4 | 1/6; 6/2; 2/10 | 2. Liga Jug |
55 | sobota | 22.11.2014 | 17:00 | Veterani Kopra | Klub 66 Bukovica | Vanganel | 2:1 | Moska ekipna liga Jug |
58 | sobota | 22.11.2014 | 18:30 | TK Portoroz - veterani | TK Istraturist Umag | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
61 | torek | 25.11.2014 | 9:30 | Poljsak Levko | Cikovin Zeljko | Vanganel 3 | 4/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
62 | torek | 25.11.2014 | 9:30 | Sabadin Grozdan | Sirk Zdravko | Vanganel 4 | 3/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
63 | torek | 25.11.2014 | 11:00 | Hrovat Franci | Lesnik Tihomir | Vanganel 3 | 6/1; 6/3 | ATP Penzija Tour Jug |
64 | torek | 25.11.2014 | 11:00 | Egic Mico | Bubnic Milan | Vanganel 4 | 4/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
65 | sreda | 26.11.2014 | 9:30 | Gavran Ivica | Hrvatin Franko | Vanganel 3 | 6/1; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
66 | sreda | 26.11.2014 | 9:30 | Vitez Milan | Kozlovic Franko | Vanganel 4 | 6/1; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
67 | sreda | 26.11.2014 | 11:00 | Dobrojevic Bozo | Nemarnik Milenko | Vanganel 3 | 6/2; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
68 | sreda | 26.11.2014 | 11:00 | Covacevich Bruno | Grein Bogomir | Vanganel 4 | 6/1; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
69 | sobota | 29.11.2014 | 11:00 | Cencic Uros | Zorman Franci | Vanganel 3 | 2/6; 3/6 | 2. Liga Jug |
70 | sobota | 29.11.2014 | 11:00 | Rudonja Mladen | Vincek Igor | Vanganel 4 | 6/2; 6/2 | 1. Liga Jug |
71 | sobota | 29.11.2014 | 13:00 | Plesnicar Matej | Mlekuz Marko | Vanganel 3 | 6/1; 6/2 | 1. Liga Jug |
72 | sobota | 29.11.2014 | 13:00 | Grzinic Milan | Spasovic Aco | Vanganel 4 | 6/3; 6/2 | 4. Liga Jug |
73 | sobota | 29.11.2014 | 14:00 | Velkaverh Ales | Cicigoj Gregor | Portoroz 1 | 3/6; 7/5; 7/10 | 1. Liga Jug |
74 | sobota | 29.11.2014 | 14:00 | Jukic Andrej | Srdoc Darko | Portoroz 2 | 3/6; 2/6 | 4. Liga Jug |
75 | sobota | 29.11.2014 | 15:00 | San Simon | Supergilrs | Vanganel 3 | 1-1 | Zenska ekipna liga Jug |
76 | sobota | 29.11.2014 | 16:00 | Gaja | Puntarke | Padrice | 2-0 | Zenska ekipna liga Jug |
77 | sobota | 29.11.2014 | 16:00 | Dekleva Damjan | Volk Zvone | Portoroz 1 | 6/0; 6/2 | 1. Liga Jug |
79 | sobota | 29.11.2014 | 17:00 | TK Sezana 3 | TC Aldo Strunjan | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
81 | sobota | 29.11.2014 | 18:30 | TK Sezana 2 | TK Umag | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
82 | nedelja | 30.11.2014 | 14:00 | Rebec Marko | Bubola Simon | Portoroz 1 | 6/3; 6/4 | 2. Liga Jug |
83 | nedelja | 30.11.2014 | 14:00 | Krasevec Andrej | Jancigaj Robert | Portoroz 2 | 2/6; 3/6 | 2. Liga Jug |
84 | nedelja | 30.11.2014 | 16:00 | Marasek Gorazd | Drolc Sandi | Portoroz 1 | 6/7; 6/2; 9/11 | 1. Liga Jug |
85 | nedelja | 30.11.2014 | 16:00 | Krt Robert | Umer Borut | Portoroz 2 | 6/2; 3/6; 10/8 | 4. Liga Jug |
86 | torek | 2.12.2014 | 9:30 | Dobrojevic Bozo | Gavran Ivica | Vanganel 3 | 4/6; 6/2; 10/0 | ATP Penzija Tour Jug |
87 | torek | 2.12.2014 | 9:30 | Bubnic Milan | Lesnik Tihomir | Vanganel 4 | 6/1; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
88 | torek | 2.12.2014 | 11:00 | Sabadin Grozdan | Kozlovic Franko | Vanganel 3 | 0/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
89 | torek | 2.12.2014 | 11:00 | Sirk Zdravko | Vitez Milan | Vanganel 4 | 3/6; 7/5; 10/7 | ATP Penzija Tour Jug |
90 | sreda | 3.12.2014 | 9:30 | Poljsak Levko | Egic Mico | Vanganel 3 | 3/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
91 | sreda | 3.12.2014 | 9:30 | Hrvatin Franko | Covacevich Bruno | Vanganel 4 | 1/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
92 | sreda | 3.12.2014 | 11:00 | Cikovin Zeljko | Hrovat Franci | Vanganel 3 | 3/6; 5/7 | ATP Penzija Tour Jug |
93 | sreda | 3.12.2014 | 11:00 | Grein Bogomir | Nemarnik Milenko | Vanganel 4 | 0/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
94 | sobota | 6.12.2014 | 11:00 | Bracic Gasper | Piscanc Ales | Vanganel 3 | 4/6; 7/5; 3/10 | 3. Liga Jug |
95 | sobota | 6.12.2014 | 11:00 | Skerlic Iztok | Baric Tone | Vanganel 4 | 1/6; 1/6 | 3. Liga Jug |
96 | sobota | 6.12.2014 | 13:00 | Humar Darjo | Kalem Mihalic Stipo | Vanganel 3 | 6/3; 6/3 | 3. Liga Jug |
97 | sobota | 6.12.2014 | 13:00 | Baricevic Danijel | Klenar Iztok | Vanganel 4 | 6/3; 6/0 | 3. Liga Jug |
98 | sobota | 6.12.2014 | 14:00 | Zornada Damjan | Guberac Ivan | Portoroz 1 | 6/1; 6/1 | 3. Liga Jug |
99 | sobota | 6.12.2014 | 14:00 | Simbera Robi | Milosevic Matej | Portoroz 2 | 6/2; 6/2 | 1. Liga Jug |
100 | sobota | 6.12.2014 | 15:00 | Wajganelke | Trobentice | Vanganel 3 | 0-2 | Zenska ekipna liga Jug |
101 | sobota | 6.12.2014 | 16:00 | Perosa Edi | Sabanovic Edim | Portoroz 1 | 3/6; 6/4; 5/10 | 2. Liga Jug |
102 | sobota | 6.12.2014 | 16:00 | Stepanovski Robi | Mitja Znidarsic | Portoroz 2 | 6/3; 6/3 | 3. Liga Jug |
103 | sobota | 6.12.2014 | 17:00 | Veterani Kopra | TK Istraturist Umag | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
104 | sobota | 6.12.2014 | 18:00 | Lupieri Gianmarco | Jevtic Dragan | Portoroz 2 | 6/4; 6/3 | 3. Liga Jug |
105 | sobota | 6.12.2014 | 18:30 | TK Hrvatini | TK Sezana 1 | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
106 | torek | 9.12.2014 | 9:30 | Sirk Zdravko | Dobrojevic Bozo | Vanganel 3 | 6/2; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
107 | torek | 9.12.2014 | 9:30 | Hrovat Franci | Gavran Ivica | Vanganel 4 | 6/2; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
108 | torek | 9.12.2014 | 11:00 | Hrvatin Franko | Grein Bogomir | Vanganel 3 | 4/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
109 | torek | 9.12.2014 | 11:00 | Poljsak Levko | Covacevich Bruno | Vanganel 4 | 2/6; 6/1; 7/10 | ATP Penzija Tour Jug |
110 | sreda | 10.12.2014 | 9:30 | Sabadin Grozdan | Egic Mico | Vanganel 3 | 6/3; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
111 | sreda | 10.12.2014 | 9:30 | Bubnic Milan | Nemarnik Milenko | Vanganel 4 | 3/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
112 | sreda | 10.12.2014 | 11:00 | Vitez Milan | Lesnik Tihomir | Vanganel 3 | 6/0; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
113 | sreda | 10.12.2014 | 11:00 | Kozlovic Franko | Cikovin Zeljko | Vanganel 4 | 2/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
118 | sobota | 13.12.2014 | 11:00 | Jovicic Mladen | Jesih Grega | Vanganel 3 | 0/6; 7/5; 10/3 | 2. Liga Jug |
119 | sobota | 13.12.2014 | 11:00 | Srdoc Darko | Pavletic Zare | Vanganel 4 | 3/6; 6/2; 10/7 | 4. Liga Jug |
120 | sobota | 13.12.2014 | 13:00 | Vincek Igor | Cicigoj Gregor | Vanganel 3 | 1/6; 2/6 | 1. Liga Jug |
121 | sobota | 13.12.2014 | 13:00 | Jukic Andrej | Vatovec Igor | Vanganel 4 | 3/6; 1/6 | 4. Liga Jug |
122 | sobota | 13.12.2014 | 14:00 | Marasek Gorazd | Dekleva Damjan | Portoroz 1 | 6/3;6/2 | 1. Liga Jug |
123 | sobota | 13.12.2014 | 14:00 | Velkaverh Ales | Malic Dejan | Portoroz 2 | 6/1; 6/4 | 1. Liga Jug |
126 | sobota | 13.12.2014 | 15:00 | Volk Zvone | Plesnicar Matej | Vanganel 3 | 0/6; 1/6 | 1. Liga Jug |
127 | sobota | 13.12.2014 | 15:00 | Rebec Marko | Kos Sandi | Vanganel 4 | 4/6; 6/3; 10/6 | 2. Liga Jug |
130 | sobota | 13.12.2014 | 17:00 | TC Aldo Strunjan | Klub 66 Bukovica | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
133 | sobota | 13.12.2014 | 18:30 | TK Umag | TK Vanganel | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
136 | nedelja | 14.12.2014 | 14:00 | Ulamec Sebastjan | Hrabar Bostjan | Portoroz 1 | 6/3; 6/1 | 2. Liga Jug |
137 | nedelja | 14.12.2014 | 14:00 | Spasovic Aco | Umer Borut | Portoroz 2 | 6/3; 1/6; 3/10 | 4. Liga Jug |
138 | nedelja | 14.12.2014 | 16:00 | Mlekuz Marko | Drolc Sandi | Portoroz 1 | 6/3; 6/2 | 1. Liga Jug |
139 | torek | 16.12.2014 | 9:30 | Lesnik Tihomir | Gavran Ivica | Vanganel 3 | 1/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
140 | torek | 16.12.2014 | 9:30 | Cikovin Zeljko | Nemarnik Milenko | Vanganel 4 | 6/4; 6/3 | ATP Penzija Tour Jug |
141 | torek | 16.12.2014 | 11:00 | Kozlovic Franko | Grein Bogomir | Vanganel 3 | 6/1; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
142 | torek | 16.12.2014 | 11:00 | Sabadin Grozdan | Hrvatin Franko | Vanganel 4 | 6/0; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
143 | sreda | 17.12.2014 | 9:30 | Poljsak Levko | Sirk Zdravko | Vanganel 3 | 0/6; 5/7 | ATP Penzija Tour Jug |
144 | sreda | 17.12.2014 | 9:30 | Vitez Milan | Dobrojevic Bozo | Vanganel 4 | 6/0; 6/3 | ATP Penzija Tour Jug |
145 | sreda | 17.12.2014 | 11:00 | Covacevich Bruno | Egic Mico | Vanganel 3 | 4/6; 6/3; 10/8 | ATP Penzija Tour Jug |
146 | sreda | 17.12.2014 | 11:00 | Bubnic Milan | Hrovat Franci | Vanganel 4 | 3/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
151 | sobota | 20.12.2014 | 11:00 | Kalem Mihalic Stipo | Bracic Gasper | Vanganel 3 | 6/2; 2/6; 6/4 | 3. Liga Jug |
152 | sobota | 20.12.2014 | 11:00 | Krt Robert | Grzinic Milan | Vanganel 4 | 6/4; 6/4 | 4. Liga Jug |
153 | sobota | 20.12.2014 | 13:00 | Simbera Robi | Rudonja Mladen | Vanganel 3 | 6/2; 6/4 | 1. Liga Jug |
154 | sobota | 20.12.2014 | 13:00 | Zornada Damjan | Humar Darjo | Vanganel 4 | 6/3; 6/1 | 3. Liga Jug |
155 | sobota | 20.12.2014 | 14:00 | Jancigaj Robert | Cencic Uros | Portoroz 1 | 3/6; 6/2; 10/12 | 2. Liga Jug |
156 | sobota | 20.12.2014 | 14:00 | Zajdela Darko | Sabanovic Edim | Portoroz 2 | 4/6; 4/6 | 2. Liga Jug |
159 | sobota | 20.12.2014 | 15:00 | Trobentice | San Simon | Vanganel 3 | 1:1 | Zenska ekipna liga Jug |
160 | sobota | 20.12.2014 | 16:00 | Gaja | Wajganelke | Padrice | 2:0 | Zenska ekipna liga Jug |
161 | sobota | 20.12.2014 | 16:00 | Kuk Andrej | Skerlic Iztok | Portoroz 1 | 2/6; 6/4; 14/12 | 3. Liga Jug |
163 | sobota | 20.12.2014 | 17:00 | TK Hrvatini | TK Ilirska Bistrica | Vanganel | 2:1 | Moska ekipna liga Jug |
164 | sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Jevtic Dragan | Baricevic Danijel | Portoroz 1 | 2/6; 3/6 | 3. Liga Jug |
165 | sobota | 20.12.2014 | 18:00 | Stepanovski Robi | Guberac Ivan | Portoroz 2 | 6/3; 6/0 | 3. Liga Jug |
169 | sobota | 20.12.2014 | 18:30 | TK Portoroz - veterani | Veterani Kopra | Vanganel | 2:1 | Moska ekipna liga Jug |
172 | nedelja | 21.12.2014 | 14:00 | Mitja Znidarsic | Piscanc Ales | Portoroz 1 | 6/0; 6/0 w.o. | 3. Liga Jug |
173 | nedelja | 21.12.2014 | 14:00 | Zorman Franci | Krasevec Andrej | Portoroz 2 | 6/2; 6/0 | 2. Liga Jug |
174 | sobota | 27.12.2014 | 11:00 | Srdoc Darko | Spasovic Aco | Vanganel 3 | 6/1; 6/1 | 4. Liga Jug |
175 | sobota | 27.12.2014 | 11:00 | Jesih Grega | Rebec Marko | Vanganel 4 | 7/6; 7/5 | 2. Liga Jug |
176 | sobota | 27.12.2014 | 13:00 | Vatovec Igor | Pavletic Zare | Vanganel 3 | 6/3; 4/6; 10/5 | 4. Liga Jug |
177 | sobota | 27.12.2014 | 13:00 | Malic Dejan | Milosevic Matej | Vanganel 4 | 6/3; 6/3 | 1. Liga Jug |
178 | sobota | 27.12.2014 | 14:00 | Puntarke | Supergilrs | Nova Gorica | 1:2 | Zenska ekipna liga Jug |
179 | sobota | 27.12.2014 | 14:00 | Jovicic Mladen | Hrabar Bostjan | Portoroz 1 | 6/2; 6/3 | 2. Liga Jug |
180 | sobota | 27.12.2014 | 14:00 | Umer Borut | Jukic Andrej | Portoroz 2 | 7/6; 6/3 | 4. Liga Jug |
181 | sobota | 27.12.2014 | 15:00 | Bubola Simon | Ulamec Sebastjan | Vanganel 3 | 0/6; 1/6 | 2. Liga Jug |
182 | sobota | 27.12.2014 | 15:00 | Volk Zvone | Mlekuz Marko | Vanganel 4 | 2/6; 3/6 | 1. Liga Jug |
183 | sobota | 27.12.2014 | 16:00 | Plesnicar Matej | Marasek Gorazd | Portoroz 1 | 6/2; 6/3 | 1. Liga Jug |
184 | sobota | 27.12.2014 | 16:00 | Velkaverh Ales | Vincek Igor | Portoroz 2 | 6/2; 6/1 | 1. Liga Jug |
185 | sobota | 27.12.2014 | 17:00 | TK Istraturist Umag | TC Aldo Strunjan | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
186 | sobota | 27.12.2014 | 18:30 | Klub 66 Bukovica | TK Sezana 3 | Vanganel | 3:0 | Moska ekipna liga Jug |
187 | nedelja | 28.12.2014 | 14:00 | TK Sezana 1 | TK Vanganel | Portoroz 1 | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
188 | sobota | 3.1.2015 | 11:00 | Skerlic Iztok | Klenar Iztok | Vanganel 3 | 6/0; 6/2 | 3. Liga Jug |
189 | sobota | 3.1.2015 | 11:00 | Baric Tone | Baricevic Danijel | Vanganel 4 | 6/2; 4/6; 10/2 | 3. Liga Jug |
190 | sobota | 3.1.2015 | 13:00 | Kalem Mihalic Stipo | Piscanc Ales | Vanganel 3 | 6/2; 7/6 | 3. Liga Jug |
191 | sobota | 3.1.2015 | 13:00 | Zajdela Darko | Perosa Edi | Vanganel 4 | 7/6; 7/6 | 2. Liga Jug |
192 | sobota | 3.1.2015 | 15:00 | Bracic Gasper | Humar Darjo | Vanganel 3 | 7/5; 2/6; 10/2 | 3. Liga Jug |
193 | sobota | 3.1.2015 | 15:00 | Drolc Sandi | Kos Peter | Vanganel 4 | 1/6; 1/6 | 1. Liga Jug |
194 | sobota | 3.1.2015 | 16:00 | Krasevec Andrej | Cencic Uros | Portoroz 1 | 2/6; 4/6 | 2. Liga Jug |
195 | sobota | 3.1.2015 | 16:00 | Zornada Damjan | Stepanovski Robi | Portoroz 2 | 6/1; 6/0 | 3. Liga Jug |
197 | sobota | 3.1.2015 | 17:00 | TK Sezana 2 | TK Ilirska Bistrica | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
199 | sobota | 3.1.2015 | 18:00 | Sirotic Simon | Lupieri Gianmarco | Portoroz 1 | 3/6; 2/6 | 3. Liga Jug |
200 | sobota | 3.1.2015 | 18:00 | Jevtic Dragan | Kuk Andrej | Portoroz 2 | 1/6; 1/6 | 3. Liga Jug |
201 | sobota | 3.1.2015 | 18:30 | TK Umag | TK Hrvatini | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
202 | torek | 6.1.2015 | 9:30 | Dobrojevic Bozo | Hrvatin Franko | Vanganel 3 | 6/0; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
203 | torek | 6.1.2015 | 9:30 | Covacevich Bruno | Bubnic Milan | Vanganel 4 | 4/6; 6/0; 10/6 | ATP Penzija Tour Jug |
204 | torek | 6.1.2015 | 11:00 | Gavran Ivica | Poljsak Levko | Vanganel 3 | 3/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
205 | torek | 6.1.2015 | 11:00 | Hrovat Franci | Nemarnik Milenko | Vanganel 4 | 6/3; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
206 | sreda | 7.1.2015 | 9:30 | Lesnik Tihomir | Milivojevic Vlado | Vanganel 3 | 0/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
207 | sreda | 7.1.2015 | 9:30 | Sabadin Grozdan | Cikovin Zeljko | Vanganel 4 | 1/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
208 | sreda | 7.1.2015 | 11:00 | Egic Mico | Vitez Milan | Vanganel 3 | 0/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
209 | sreda | 7.1.2015 | 11:00 | Sirk Zdravko | Grein Bogomir | Vanganel 4 | 6/2; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
214 | sobota | 10.1.2015 | 11:00 | Jancigaj Robert | Zorman Franci | Vanganel 3 | 1/4 w.o. | 2. Liga Jug |
215 | sobota | 10.1.2015 | 11:00 | Milosevic Matej | Rudonja Mladen | Vanganel 4 | 6/2; 5/7; 5/10 | 1. Liga Jug |
216 | sobota | 10.1.2015 | 13:00 | Ulamec Sebastjan | Jesih Grega | Vanganel 3 | 2/6; 6/7 | 2. Liga Jug |
217 | sobota | 10.1.2015 | 13:00 | Vincek Igor | Simbera Robi | Vanganel 4 | 0/6; 0/6 | 1. Liga Jug |
218 | sobota | 10.1.2015 | 14:00 | Guberac Ivan | Mitja Znidarsic | Portoroz 1 | 4/6; 2/6 | 3. Liga Jug |
219 | sobota | 10.1.2015 | 14:00 | Umer Borut | Grzinic Milan | Portoroz 2 | 5/7; 1/6 | 4. Liga Jug |
222 | sobota | 10.1.2015 | 15:00 | Hrabar Bostjan | Rebec Marko | Vanganel 3 | 7/6; 6/7; 10/5 | 2. Liga Jug |
223 | sobota | 10.1.2015 | 15:00 | Malic Dejan | Cicigoj Gregor | Vanganel 4 | 2/6; 3/6 | 1. Liga Jug |
224 | sobota | 10.1.2015 | 16:00 | Wajganelke | San Simon | Portoroz 1 | 0:2 | Zenska ekipna liga Jug |
227 | sobota | 10.1.2015 | 17:00 | TC Aldo Strunjan | Veterani Kopra | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
228 | sobota | 10.1.2015 | 18:00 | Vatovec Igor | Spasovic Aco | Portoroz 1 | 6/2; 6/0 | 4. Liga Jug |
231 | sobota | 10.1.2015 | 18:30 | TK Sezana 3 | TK Portoroz - veterani | Vanganel | 1-2 | Moska ekipna liga Jug |
234 | torek | 13.1.2015 | 9:30 | Vitez Milan | Gavran Ivica | Vanganel 3 | 6/1; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
235 | torek | 13.1.2015 | 9:30 | Kozlovic Franko | Covacevich Bruno | Vanganel 4 | 6/3; 6/7; 10/2 | ATP Penzija Tour Jug |
236 | torek | 13.1.2015 | 11:00 | Grein Bogomir | Hrovat Franci | Vanganel 3 | 3/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
237 | torek | 13.1.2015 | 11:00 | Egic Mico | Sirk Zdravko | Vanganel 4 | 2/6; 7/6; 5/10 | ATP Penzija Tour Jug |
238 | sreda | 14.1.2015 | 9:30 | Cikovin Zeljko | Lesnik Tihomir | Vanganel 3 | 6/0; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
239 | sreda | 14.1.2015 | 9:30 | Nemarnik Milenko | Sabadin Grozdan | Vanganel 4 | 6/4; 7/5 | ATP Penzija Tour Jug |
240 | sreda | 14.1.2015 | 11:00 | Poljsak Levko | Hrvatin Franko | Vanganel 3 | 6/2; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
241 | sreda | 14.1.2015 | 11:00 | Bubnic Milan | Dobrojevic Bozo | Vanganel 4 | 2/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
246 | sobota | 17.1.2015 | 11:00 | Krt Robert | Pavletic Zare | Vanganel 3 | 6/3; 6/1 | 4. Liga Jug |
247 | sobota | 17.1.2015 | 11:00 | Drolc Sandi | Volk Zvone | Vanganel 4 | 6/2; 6/3 | 1. Liga Jug |
248 | sobota | 17.1.2015 | 13:00 | Bracic Gasper | Zornada Damjan | Vanganel 3 | 3/6; 3/6 | 3. Liga Jug |
249 | sobota | 17.1.2015 | 13:00 | Klenar Iztok | Sirotic Simon | Vanganel 4 | 5/7; 2/6 | 3. Liga Jug |
252 | sobota | 17.1.2015 | 15:00 | Kos Sandi | Jovicic Mladen | Vanganel 3 | 3/6; 4/6 | 2. Liga Jug |
253 | sobota | 17.1.2015 | 15:00 | Kos Peter | Plesnicar Matej | Vanganel 4 | 2/6; 0/6 | 1. Liga Jug |
254 | sobota | 17.1.2015 | 16:00 | Baricevic Danijel | Kuk Andrej | Portoroz 1 | 6/7; 1/6 | 3. Liga Jug |
255 | sobota | 17.1.2015 | 16:00 | Humar Darjo | Stepanovski Robi | Portoroz 2 | 6/4; 6/3 | 3. Liga Jug |
258 | sobota | 17.1.2015 | 17:00 | TK Ilirska Bistrica | TK Umag | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
259 | sobota | 17.1.2015 | 18:00 | Baric Tone | Lupieri Gianmarco | Portoroz 1 | 6/7; 2/6 | 3. Liga Jug |
260 | sobota | 17.1.2015 | 18:00 | Jevtic Dragan | Skerlic Iztok | Portoroz 2 | 7/6; 6/2 | 3. Liga Jug |
263 | sobota | 17.1.2015 | 18:30 | Klub 66 Bukovica | TK Istraturist Umag | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
266 | nedelja | 18.1.2015 | 14:00 | TK Sezana 1 | TK Sezana 2 | Portoroz 1 | 3:0 | Moska ekipna liga Jug |
267 | nedelja | 18.1.2015 | 15:30 | Mlekuz Marko | Dekleva Damjan | Portoroz 2 | 6/2; 3/6; 10/6 | 1. Liga Jug |
268 | torek | 20.1.2015 | 9:30 | Milivojevic Vlado | Hrvatin Franko | Vanganel 3 | 6/1; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
269 | torek | 20.1.2015 | 9:30 | Sirk Zdravko | Bubnic Milan | Vanganel 4 | 6/3; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
270 | torek | 20.1.2015 | 11:00 | Cikovin Zeljko | Gavran Ivica | Vanganel 3 | 6/0; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
271 | torek | 20.1.2015 | 11:00 | Dobrojevic Bozo | Sabadin Grozdan | Vanganel 4 | 7/5; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
272 | sreda | 21.1.2015 | 9:30 | Hrovat Franci | Poljsak Levko | Vanganel 3 | 7/6; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
273 | sreda | 21.1.2015 | 9:30 | Nemarnik Milenko | Egic Mico | Vanganel 4 | 6/4; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
274 | sreda | 21.1.2015 | 11:00 | Grein Bogomir | Vitez Milan | Vanganel 3 | 0/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
275 | sreda | 21.1.2015 | 11:00 | Lesnik Tihomir | Covacevich Bruno | Vanganel 4 | 2/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
276 | sobota | 24.1.2015 | 11:00 | Jesih Grega | Bubola Simon | Vanganel 3 | 7/5; 5/7; 9/11 | 2. Liga Jug |
277 | sobota | 24.1.2015 | 11:00 | Grzinic Milan | Srdoc Darko | Vanganel 4 | 6/2; 7/6 | 4. Liga Jug |
278 | sobota | 24.1.2015 | 13:00 | Cencic Uros | Perosa Edi | Vanganel 3 | 6/1; 6/3 | 2. Liga Jug |
279 | sobota | 24.1.2015 | 13:00 | Rebec Marko | Ulamec Sebastjan | Vanganel 4 | 7/5; 2/6; 11/9 | 2. Liga Jug |
280 | sobota | 24.1.2015 | 14:00 | Trobentice | Gaja | Portoroz 1 | 2:0 | Zenska ekipna liga Jug |
281 | sobota | 24.1.2015 | 15:00 | Supergilrs | Wajganelke | Vanganel 3 | 2:0 | Zenska ekipna liga Jug |
282 | sobota | 24.1.2015 | 16:00 | Milosevic Matej | Velkaverh Ales | Portoroz 1 | 6/1; 6/2 | 1. Liga Jug |
283 | sobota | 24.1.2015 | 16:00 | Rudonja Mladen | Malic Dejan | Portoroz 2 | 4/6; 6/1; 10/7 | 1. Liga Jug |
285 | sobota | 24.1.2015 | 17:00 | TC Aldo Strunjan | TK Portoroz - veterani | Vanganel | 3:0 | Moska ekipna liga Jug |
287 | sobota | 24.1.2015 | 18:30 | TK Sezana 3 | Veterani Kopra | Vanganel | 0:3 | Moska ekipna liga Jug |
288 | nedelja | 25.1.2015 | 16:00 | Krasevec Andrej | Zajdela Darko | Portoroz 1 | 6/4; 0/6; 7/10 | 2. Liga Jug |
289 | nedelja | 25.1.2015 | 16:00 | Zorman Franci | Sabanovic Edim | Portoroz 2 | 5/7; 6/2; 11/9 | 2. Liga Jug |
290 | torek | 27.1.2015 | 9:30 | Covacevich Bruno | Sirk Zdravko | Vanganel 3 | 3/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
291 | torek | 27.1.2015 | 9:30 | Vitez Milan | Hrovat Franci | Vanganel 4 | 7/6; 5/4; 7/10 | ATP Penzija Tour Jug |
292 | torek | 27.1.2015 | 11:00 | Sabadin Grozdan | Poljsak Levko | Vanganel 3 | 6/7; 6/3; 6/10 | ATP Penzija Tour Jug |
293 | torek | 27.1.2015 | 11:00 | Gavran Ivica | Nemarnik Milenko | Vanganel 4 | 5/7; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
294 | sreda | 28.1.2015 | 9:30 | Dobrojevic Bozo | Lesnik Tihomir | Vanganel 3 | 6/1; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
295 | sreda | 28.1.2015 | 9:30 | Bubnic Milan | Milivojevic Vlado | Vanganel 4 | 3/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
296 | sreda | 28.1.2015 | 11:00 | Hrvatin Franko | Cikovin Zeljko | Vanganel 3 | 1/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
297 | sreda | 28.1.2015 | 11:00 | Egic Mico | Grein Bogomir | Vanganel 4 | 6/1; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
302 | sobota | 31.1.2015 | 14:00 | Kos Peter | Mlekuz Marko | Portoroz 1 | 1/6; 4/6 | 1. Liga Jug |
303 | sobota | 31.1.2015 | 14:00 | Stepanovski Robi | Bracic Gasper | Portoroz 2 | 1/6; 1/6 | 3. Liga Jug |
306 | sobota | 31.1.2015 | 16:00 | Klenar Iztok | Kuk Andrej | Portoroz 1 | 2/6; 0/6 | 3. Liga Jug |
307 | sobota | 31.1.2015 | 16:00 | Guberac Ivan | Piscanc Ales | Portoroz 2 | 6/0; 6/0 w.o. | 3. Liga Jug |
311 | sobota | 31.1.2015 | 17:00 | TK Vanganel | TK Ilirska Bistrica | Vanganel | 3:0 | Moska ekipna liga Jug |
312 | sobota | 31.1.2015 | 18:00 | Baric Tone | Jevtic Dragan | Portoroz 1 | 6/7; 5/7 | 3. Liga Jug |
313 | sobota | 31.1.2015 | 18:00 | Hrabar Bostjan | Kos Sandi | Portoroz 2 | 3/6; 5/7 | 2. Liga Jug |
315 | sobota | 31.1.2015 | 18:30 | TK Sezana 2 | TK Hrvatini | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
318 | nedelja | 1.2.2015 | 14:00 | Pavletic Zare | Jukic Andrej | Portoroz 1 | 6/2; 6/3 | 4. Liga Jug |
319 | nedelja | 1.2.2015 | 14:00 | Baricevic Danijel | Sirotic Simon | Portoroz 2 | 6/2; 6/2 | 3. Liga Jug |
320 | nedelja | 1.2.2015 | 16:00 | Cicigoj Gregor | Simbera Robi | Portoroz 1 | 1/6; 1/6 | 1. Liga Jug |
321 | nedelja | 1.2.2015 | 16:00 | Kalem Mihalic Stipo | Mitja Znidarsic | Portoroz 2 | 6/0; 6/0 w.o. | 3. Liga Jug |
322 | nedelja | 1.2.2015 | 18:00 | Lupieri Gianmarco | Skerlic Iztok | Portoroz 2 | 7/6; 6/1 | 3. Liga Jug |
323 | torek | 3.2.2015 | 9:30 | Nemarnik Milenko | Sirk Zdravko | Vanganel 3 | 3/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
324 | torek | 3.2.2015 | 9:30 | Milivojevic Vlado | Hrovat Franci | Vanganel 4 | 2/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
325 | torek | 3.2.2015 | 11:00 | Egic Mico | Dobrojevic Bozo | Vanganel 3 | 4/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
326 | torek | 3.2.2015 | 11:00 | Bubnic Milan | Sabadin Grozdan | Vanganel 4 | 6/4; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
327 | sreda | 4.2.2015 | 9:30 | Gavran Ivica | Covacevich Bruno | Vanganel 3 | 2/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
328 | sreda | 4.2.2015 | 9:30 | Grein Bogomir | Cikovin Zeljko | Vanganel 4 | 0/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
329 | sreda | 4.2.2015 | 11:00 | Lesnik Tihomir | Hrvatin Franko | Vanganel 3 | 6/2; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
330 | sreda | 4.2.2015 | 11:00 | Poljsak Levko | Vitez Milan | Vanganel 4 | 1/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
331 | sobota | 7.2.2015 | 11:00 | Srdoc Darko | Vatovec Igor | Vanganel 3 | 1/6; 2/6 | 4. Liga Jug |
332 | sobota | 7.2.2015 | 11:00 | Zorman Franci | Perosa Edi | Vanganel 4 | 6/4; 6/1 | 2. Liga Jug |
333 | sobota | 7.2.2015 | 13:00 | Spasovic Aco | Krt Robert | Vanganel 3 | 3/6; 3/6 | 4. Liga Jug |
334 | sobota | 7.2.2015 | 13:00 | Jancigaj Robert | Zajdela Darko | Vanganel 4 | 7/5; 2/6; 10/7 | 2. Liga Jug |
335 | sobota | 7.2.2015 | 14:00 | Marasek Gorazd | Volk Zvone | Portoroz 1 | 6/7; 7/5; 10/6 | 1. Liga Jug |
336 | sobota | 7.2.2015 | 14:00 | Ulamec Sebastjan | Jovicic Mladen | Portoroz 2 | 0/6; 2/6 | 2. Liga Jug |
337 | sobota | 7.2.2015 | 15:00 | Supergilrs | Trobentice | Vanganel 3 | 1:1 | Zenska ekipna liga Jug |
338 | sobota | 7.2.2015 | 16:00 | San Simon | Gaja | Padrice | 2:0 | Zenska ekipna liga Jug |
339 | sobota | 7.2.2015 | 16:00 | Sabanovic Edim | Cencic Uros | Portoroz 1 | 3/6; 6/7 | 2. Liga Jug |
340 | sobota | 7.2.2015 | 17:00 | TK Istraturist Umag | TK Sezana 3 | Vanganel | 3:0 | Moska ekipna liga Jug |
341 | sobota | 7.2.2015 | 18:30 | Klub 66 Bukovica | TK Portoroz - veterani | Vanganel | 2:1 | Moska ekipna liga Jug |
342 | torek | 10.2.2015 | 9:30 | Nemarnik Milenko | Hrvatin Franko | Vanganel 3 | 6/0; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
343 | torek | 10.2.2015 | 9:30 | Cikovin Zeljko | Bubnic Milan | Vanganel 4 | 6/2; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
344 | torek | 10.2.2015 | 11:00 | Lesnik Tihomir | Poljsak Levko | Vanganel 3 | 2/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
345 | torek | 10.2.2015 | 11:00 | Milivojevic Vlado | Sirk Zdravko | Vanganel 4 | 7/6; 6/3 | ATP Penzija Tour Jug |
346 | sreda | 11.2.2015 | 9:30 | Hrovat Franci | Egic Mico | Vanganel 3 | 6/1; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
347 | sreda | 11.2.2015 | 9:30 | Grein Bogomir | Gavran Ivica | Vanganel 4 | 2/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
348 | sreda | 11.2.2015 | 11:00 | Covacevich Bruno | Dobrojevic Bozo | Vanganel 3 | 1/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
349 | sreda | 11.2.2015 | 11:00 | Vitez Milan | Sabadin Grozdan | Vanganel 4 | 6/2; 6/0 | ATP Penzija Tour Jug |
354 | sobota | 14.2.2015 | 11:00 | Baricevic Danijel | Skerlic Iztok | Vanganel 3 | 6/0; 6/0 | 3. Liga Jug |
355 | sobota | 14.2.2015 | 11:00 | Kos Sandi | Jesih Grega | Vanganel 4 | 3/6; 3/6 | 2. Liga Jug |
356 | sobota | 14.2.2015 | 13:00 | Hrabar Bostjan | Bubola Simon | Vanganel 3 | 6/1; 6/4 | 2. Liga Jug |
357 | sobota | 14.2.2015 | 13:00 | Drolc Sandi | Plesnicar Matej | Vanganel 4 | 1/6; 0/6 | 1. Liga Jug |
358 | sobota | 14.2.2015 | 14:00 | Pavletic Zare | Umer Borut | Portoroz 1 | 4/6; 6/4; 8/10 | 4. Liga Jug |
359 | sobota | 14.2.2015 | 14:00 | Klenar Iztok | Lupieri Gianmarco | Portoroz 2 | 0/6; 0/6 w.o. | 3. Liga Jug |
362 | sobota | 14.2.2015 | 15:00 | Piscanc Ales | Humar Darjo | Vanganel 3 | 0/6; 0/6 w.o. | 3. Liga Jug |
363 | sobota | 14.2.2015 | 15:00 | Guberac Ivan | Bracic Gasper | Vanganel 4 | 1/6; 2/6 | 3. Liga Jug |
364 | sobota | 14.2.2015 | 16:00 | Kalem Mihalic Stipo | Stepanovski Robi | Portoroz 1 | 7/6; 6/4 | 3. Liga Jug |
365 | sobota | 14.2.2015 | 16:00 | Mitja Znidarsic | Zornada Damjan | Portoroz 2 | 1/6; 2/6 | 3. Liga Jug |
368 | sobota | 14.2.2015 | 17:00 | TK Vanganel | TK Sezana 2 | Vanganel | 1:2 | Moska ekipna liga Jug |
369 | sobota | 14.2.2015 | 18:00 | Sirotic Simon | Jevtic Dragan | Portoroz 1 | 3/6; 6/2; 10/6 | 3. Liga Jug |
370 | sobota | 14.2.2015 | 18:00 | Kuk Andrej | Baric Tone | Portoroz 2 | 6/2; 3/6; 10/8 | 3. Liga Jug |
371 | sobota | 14.2.2015 | 18:00 | Malic Dejan | Simbera Robi | Vanganel 4 | 1/6; 3/6 | 1. Liga Jug |
376 | nedelja | 15.2.2015 | 14:00 | TK Umag | TK Sezana 1 | Portoroz 1 | 3:0 | Moska ekipna liga Jug |
377 | nedelja | 15.2.2015 | 15:30 | Dekleva Damjan | Kos Peter | Portoroz 2 | 7/6; 6/0 | 1. Liga Jug |
378 | torek | 17.2.2015 | 9:30 | Poljsak Levko | Grein Bogomir | Vanganel 3 | 6/3; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
379 | torek | 17.2.2015 | 9:30 | Sabadin Grozdan | Covacevich Bruno | Vanganel 4 | 2/6; 6/7 | ATP Penzija Tour Jug |
380 | torek | 17.2.2015 | 11:00 | Gavran Ivica | Milivojevic Vlado | Vanganel 3 | 1/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
381 | torek | 17.2.2015 | 11:00 | Hrvatin Franko | Bubnic Milan | Vanganel 4 | 1/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
382 | sreda | 18.2.2015 | 9:30 | Egic Mico | Cikovin Zeljko | Vanganel 3 | 4/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
383 | sreda | 18.2.2015 | 9:30 | Dobrojevic Bozo | Hrovat Franci | Vanganel 4 | 0/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
384 | sreda | 18.2.2015 | 11:00 | Vitez Milan | Nemarnik Milenko | Vanganel 3 | 6/4; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
385 | sreda | 18.2.2015 | 11:00 | Sirk Zdravko | Lesnik Tihomir | Vanganel 4 | 6/2; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
386 | sobota | 21.2.2015 | 11:00 | Puntarke | Wajganelke | Vanganel 3 | 1:1 | Zenska ekipna liga Jug |
387 | sobota | 21.2.2015 | 13:00 | San Simon | Puntarke | Vanganel 3 | 2:0 | Zenska ekipna liga Jug |
388 | sobota | 21.2.2015 | 14:00 | Jovicic Mladen | Rebec Marko | Portoroz 1 | 6/3; 4/6; 10/3 | 2. Liga Jug |
389 | sobota | 21.2.2015 | 14:00 | Sabanovic Edim | Krasevec Andrej | Portoroz 2 | 6/2; 6/4 | 2. Liga Jug |
390 | sobota | 21.2.2015 | 15:00 | Mlekuz Marko | Marasek Gorazd | Vanganel 3 | 6/7; 2/6 | 1. Liga Jug |
391 | sobota | 21.2.2015 | 15:00 | Perosa Edi | Jancigaj Robert | Vanganel 4 | 3/6; 6/3; 10/0 | 2. Liga Jug |
392 | sobota | 21.2.2015 | 16:00 | Gaja | Supergilrs | Padrice | 0:2 | Zenska ekipna liga Jug |
393 | sobota | 21.2.2015 | 17:00 | Volk Zvone | Kos Peter | Vanganel 3 | 6/0; 6/0 w.o. | 1. Liga Jug |
394 | sobota | 21.2.2015 | 17:00 | Milosevic Matej | Vincek Igor | Vanganel 4 | 6/2; 6/1 | 1. Liga Jug |
395 | sobota | 21.2.2015 | 19:00 | Simbera Robi | Velkaverh Ales | Vanganel 3 | 6/2; 6/2 | 1. Liga Jug |
396 | sobota | 21.2.2015 | 19:00 | Cicigoj Gregor | Rudonja Mladen | Vanganel 4 | 3/6; 7/6; 7/10 | 1. Liga Jug |
401 | sobota | 28.2.2015 | 11:00 | Grzinic Milan | Vatovec Igor | Vanganel 3 | 1/6; 6/4; 10/3 | 4. Liga Jug |
402 | sobota | 28.2.2015 | 11:00 | Krt Robert | Jukic Andrej | Vanganel 4 | 6/0; 6/0 w.o. | 4. Liga Jug |
403 | sobota | 28.2.2015 | 13:00 | Sirotic Simon | Baric Tone | Vanganel 3 | 6/7; 1/6 | 3. Liga Jug |
404 | sobota | 28.2.2015 | 13:00 | Zornada Damjan | Kalem Mihalic Stipo | Vanganel 4 | 6/3; 6/1 | 3. Liga Jug |
407 | sobota | 28.2.2015 | 15:00 | Cencic Uros | Zajdela Darko | Vanganel 3 | 6/2; 6/2 | 2. Liga Jug |
408 | sobota | 28.2.2015 | 15:00 | Humar Darjo | Guberac Ivan | Vanganel 4 | 6/2; 7/6 | 3. Liga Jug |
409 | sobota | 28.2.2015 | 16:00 | Piscanc Ales | Stepanovski Robi | Portoroz 1 | 0/6; 0/6 w.o. | 3. Liga Jug |
410 | sobota | 28.2.2015 | 16:00 | Mitja Znidarsic | Bracic Gasper | Portoroz 2 | 4/6; 6/4; 4/10 | 3. Liga Jug |
413 | sobota | 28.2.2015 | 17:00 | TK Hrvatini | Veterani Kopra | Vanganel | 0:3 | Ekipni Play Off (m) Jug |
414 | sobota | 28.2.2015 | 18:00 | Kuk Andrej | Lupieri Gianmarco | Portoroz 1 | 6/3; 6/3 | 3. Liga Jug |
415 | sobota | 28.2.2015 | 18:00 | Jevtic Dragan | Klenar Iztok | Portoroz 2 | 6/0; 6/0 w.o. | 3. Liga Jug |
418 | sobota | 28.2.2015 | 18:30 | TK Ilirska Bistrica | TK Sezana 3 | Vanganel | 2:1 | Ekipni Play Off (m) Jug |
421 | nedelja | 1.3.2015 | 14:00 | Plesnicar Matej | Dekleva Damjan | Portoroz 1 | 6/0; 6/0 w.o. | 1. Liga Jug |
422 | nedelja | 1.3.2015 | 14:00 | Bubola Simon | Kos Sandi | Portoroz 2 | 6/4; 6/7; 3/10 | 2. Liga Jug |
423 | torek | 3.3.2015 | 9:30 | Hrovat Franci | Sabadin Grozdan | Vanganel 3 | 6/0; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
424 | torek | 3.3.2015 | 9:30 | Hrvatin Franko | Egic Mico | Vanganel 4 | 0/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
425 | torek | 3.3.2015 | 11:00 | Vitez Milan | Bubnic Milan | Vanganel 3 | 6/2; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
426 | torek | 3.3.2015 | 11:00 | Nemarnik Milenko | Covacevich Bruno | Vanganel 4 | 3/6; 3/6 | ATP Penzija Tour Jug |
427 | sreda | 4.3.2015 | 9:30 | Gavran Ivica | Sirk Zdravko | Vanganel 3 | 1/6; 4/6 | ATP Penzija Tour Jug |
428 | sreda | 4.3.2015 | 9:30 | Milivojevic Vlado | Poljsak Levko | Vanganel 4 | 6/4; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
429 | sreda | 4.3.2015 | 11:00 | Grein Bogomir | Lesnik Tihomir | Vanganel 3 | 6/2; 6/1 | ATP Penzija Tour Jug |
430 | sreda | 4.3.2015 | 11:00 | Cikovin Zeljko | Dobrojevic Bozo | Vanganel 4 | 6/3; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
435 | sobota | 7.3.2015 | 11:00 | Lupieri Gianmarco | Zornada Damjan | Vanganel 1 | 1/6; 1/6 | 3. liga Play Off Jug |
436 | sobota | 7.3.2015 | 11:00 | Humar Darjo | Kuk Andrej | Vanganel 2 | 2/6; 3/6 | 3. liga Play Off Jug |
437 | sobota | 7.3.2015 | 13:00 | Jovicic Mladen | Cencic Uros | Vanganel 1 | 1/6; 5/7 | 2. liga Play Off Jug |
438 | sobota | 7.3.2015 | 13:00 | Zorman Franci | Jesih Grega | Vanganel 2 | 7/5; 6/1 | 2. liga Play Off Jug |
441 | sobota | 7.3.2015 | 14:00 | Rebec Marko | Robert Jancigaj | Portoroz 2 | 6/0; 6/0 w.o. | 2. liga Play Off Jug |
442 | sobota | 7.3.2015 | 15:00 | Simbera Robi | Marasek Gorazd | Vanganel 1 | 6/4;6/2 | 1. liga Play Off Jug |
443 | sobota | 7.3.2015 | 15:00 | Plesnicar Matej | Velkaverh Ales | Vanganel 2 | 6/4; 3/6; 11/9 | 1. liga Play Off Jug |
446 | sobota | 7.3.2015 | 17:00 | TK Istraturist Umag | TK Vanganel | Vanganel | 1:2 | Ekipni Play Off (m) Jug |
447 | sobota | 7.3.2015 | 18:00 | Drolc Sandi | Malic Dejan | Portoroz 2 | 4/6; 4/6 | 1. liga Play Off Jug |
450 | sobota | 7.3.2015 | 18:30 | TK Portoroz - veterani | TK Sezana 2 | Vanganel | 1:2 | Ekipni Play Off (m) Jug |
453 | torek | 10.3.2015 | 9:30 | Poljsak Levko | Bubnic Milan | Vanganel 3 | 7/5; 7/6 | ATP Penzija Tour Jug |
454 | torek | 10.3.2015 | 9:30 | Sabadin Grozdan | Grein Bogomir | Vanganel 4 | 6/0; 7/6 | ATP Penzija Tour Jug |
455 | torek | 10.3.2015 | 11:00 | Dobrojevic Bozo | Kozlovic Franko | Vanganel 3 | 3/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
456 | torek | 10.3.2015 | 11:00 | Lesnik Tihomir | Nemarnik Milenko | Vanganel 4 | 0/6; 0/6 | ATP Penzija Tour Jug |
457 | sreda | 11.3.2015 | 9:30 | Gavran Ivica | Egic Mico | Vanganel 3 | 6/2; 6/2 | ATP Penzija Tour Jug |
458 | sreda | 11.3.2015 | 9:30 | Hrvatin Franko | Vitez Milan | Vanganel 4 | 1/6; 1/6 | ATP Penzija Tour Jug |
459 | sreda | 11.3.2015 | 11:00 | Covacevich Bruno | Cikovin Zeljko | Vanganel 3 | 2/6; 2/6 | ATP Penzija Tour Jug |
460 | sreda | 11.3.2015 | 11:00 | Sirk Zdravko | Hrovat Franci | Vanganel 4 | 7/6; 6/4 | ATP Penzija Tour Jug |
461 | sobota | 14.3.2015 | 11:00 | Humar Darjo | Lupieri Gianmarco | Vanganel 3 | 4/6; 5/7; 4/10 | 3. liga Play Off Jug |
462 | sobota | 14.3.2015 | 11:00 | Zornada Damjan | Kuk Andrej | Vanganel 4 | 7/6; 3/6; 5/10 | 3. liga Play Off Jug |
463 | sobota | 14.3.2015 | 13:00 | Jesih Grega | Jovicic Mladen | Vanganel 3 | 5/7; 1/6 | 2. liga Play Off Jug |
464 | sobota | 14.3.2015 | 13:00 | Cencic Uros | Zorman Franci | Vanganel 3 | 5/7; 3/6 | 2. liga Play Off Jug |
465 | sobota | 14.3.2015 | 14:00 | Jukic Andrej | Grzinic Milan | Portoroz 1 | 0/6; 2/6 | 4. Liga Jug |
466 | sobota | 14.3.2015 | 14:00 | Umer Borut | Srdoc Darko | Portoroz 2 | 1/6; 4/6 | 4. Liga Jug |
467 | sobota | 14.3.2015 | 15:00 | Pavletic Zare | Spasovic Aco | Vanganel 3 | 6/2; 7/5 | 4. Liga Jug |
468 | sobota | 14.3.2015 | 15:00 | Vatovec Igor | Krt Robert | Vanganel 4 | 0/6; 0/6 w.o. | 4. Liga Jug |
469 | sobota | 14.3.2015 | 16:00 | Rudonja Mladen | Mlekuz Marko | Portoroz 1 | 7/6; 6/3 | 1. liga Play Off Jug |
470 | nedelja | 14.3.2015 | 16:00 | Cicigoj Gregor | Dekleva Damjan | Portoroz 2 | 6/0; 7/5 | 1. liga Play Off Jug |
471 | sobota | 14.3.2015 | 16:00 | Puntarke | Trobentice | Nova Gorica | 2/0 w.o. | Zenska ekipna liga Jug |
472 | sobota | 14.3.2015 | 17:00 | TK Sezana 1 | TC Aldo Strunjan | Vanganel | 0:3 | Ekipni Play Off (m) Jug |
473 | sobota | 14.3.2015 | 18:00 | Ulamec Sebastjan | Sabanovic Edim | Portoroz 2 | 4/6; 6/3; 8/10 | 2. liga Play Off Jug |
474 | sobota | 14.3.2015 | 18:00 | Volk Zvone | Vincek Igor | Portoroz 1 | 3/6; 4/6 | 1. liga Play Off Jug |
475 | sobota | 14.3.2015 | 18:30 | Klub 66 Bukovica | TK Umag | Vanganel | 0:3 | Ekipni Play Off (m) Jug |
476 | nedelja | 15.3.2015 | 14:00 | Hrabar Bostjan | Perosa Edi | Portoroz 2 | 6/1; 3/6; 10/4 | 2. liga Play Off Jug |
477 | nedelja | 15.3.2015 | 14:00 | Bubola Simon | Krasevec Andrej | Portoroz 1 | 6/0; 6/0 w.o. | 2. liga Play Off Jug |
478 | nedelja | 15.3.2015 | 16:00 | Kos Sandi | Zajdela Darko | Portoroz 1 | 6/4; 4/6; 6/3 | 2. liga Play Off Jug |
479 | nedelja | 15.3.2015 | 16:00 | Milosevic Matej | Kos Peter | Portoroz 1 | 0/6; 0/6 w.o. | 1. liga Play Off Jug |
482 | sobota | 21.3.2015 | 11:00 | TK Hrvatini | TK Istraturist Umag | Vanganel | 3:0 w.o. | Ekipni Play Off (m) Jug |
483 | sobota | 21.3.2015 | 12:30 | Veterani Kopra | TK Vanganel | Vanganel | 0:3 | Ekipni Play Off (m) Jug |
486 | sobota | 21.3.2015 | 15:30 | Velkaverh Ales | Marasek Gorazd | Vanganel 4 | 2/6; 6/2; 6/10 | 1. liga Play Off Jug |
487 | sobota | 21.3.2015 | 15:30 | Plesnicar Matej | Simbera Robi | Vanganel 4 | 3/6; 6/3; 6/10 | 1. liga Play Off Jug |